کتاب الگوی کاربردی مدیریت علمی روابط عمومی رونمایی شد

یکشنبه, 01 فروردين 1395 21:20

 

 

کتاب الگوی کاربردی مدیریت علمی روابط عمومی رونمایی شد

 

13 کتاب حوزه روابط عمومی و ارتباطات در همایش دانشگاهی و دانشجویی هفته روابط عمومی ایران، در باغ موزه دفاع مقدس با حضور معاون شورای عالی انقلاب فرهنگی رونمایی شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، ۱۳ کتاب عرصه روابط عمومی و ارتباطات با حضور بابک نگاه داری معاون شورای عالی انقلاب فرهنگی، محمد اخباری رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی،  محمد سلطانی فر مدیر کل دفتر برنامه ریزی و مطالعات رسانه ها، لاله افتخاری رئیس فراکسیون حمایت از نخبگان مجلس شورای اسلامی و امیر خجسته نماینده مجلس شورای اسلامی و رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در همایش دانشگاهی و دانشجویی هفته روابط عمومی ایران در باغ موزه دفاع مقدس رونمایی شد.

در این مراسم کتاب های الگوی کاربردی مدیریت علمی روابط عمومی تالیف احمد یحیایی ایله ای، عصر روابط عمومی تالیف ایمان قربانی، رسانه های الکترونیک تالیف حمید ضیایی پرور، مسئله شناسی ارتباطی استراتژیک سازی در روابط عمومی تالیف حمید شکری خانقاه، گرافیک خبری و اطلاع رسانی تالیف یونس شکرخواه و مریم سلیمی، مدیریت رسانه ها تالیف علی اصغر فرهنگی و صدیقه ببران، کمپین دیپلماسی رسانه تالیف رها خرازی آذر، نمادهای هویتی شهر تهران تالیف محمد جواد مهدوی نژاد، کارکردهای رسانه ای تلفن همراه و پیامدهای آن تالیف احسان موحدیان و احمدرضا شاه علی، یادگیری الکترونیکی و طراحی پیام آموزشی تالیف زهره خوش نشین لنگرودی، ۷۶ سال با مطبوعات تالیف محمد ابراهیم رنجبر امیری، اجزای رسانه محیطی تالیف عیسی غفاری نژاد و حقوق فرهنگی و رسانه ای تالیف محمد هدایتی در این همایش رونمایی شدند.

علی شوق بنام دبیر هفته روابط عمومی ایران در ابتدای این برنامه گفت: یکی از رویکردهای ستاد هفته روابط عمومی ایران، ارتقای سطح روابط عمومی و بازنشر دانش روابط عمومی در روز جهانی ارتباطات است. استقبال مناسب و دلگرم کننده دانشجویان از برنامه های هفته روابط عمومی، شورای سیاست گذاری را به این نتیجه رساند که حضور پررنگ تری را برای دانشجویان فراهم کند. از همین رو از سومین سال برگزاری هفته روابط عمومی بر آن شدیم تا با موضوع گفت و گو و همدلی دانشجویان و اساتید، زمینه را برای علم و عمل در عرصه روابط عمومی فراهم آوریم.

در ادامه کاظمی دینان رئیس شورای سیاست گذاری هفته روابط عمومی ایران گفت: روابط عمومی محله ای دارد که وقتی دروازه آن باز می شود هوای آن هوای مثبت نگری، عشق و صداقت است و کسی می تواند به این محله وارد شود که تمام این ویژگی ها را در خود تقویت کند. در غیر این صورت هوا برای او سنگین می شود و مجبور است این فضا را ترک کند.

http://www.mehrnews.com